Vaše zařízení není podporováno!

Ve středu 17. 10. 2018 se konala v Plzni v Centru robotiky akce Web Sprint, určená pro žáky SŠ a VŠ, kteří si mají poměřit své síly při tvorbě webových aplikací v omezeném časovém prostoru. Za naši školu Gymnázium a SOŠ Rokycany jsme se rozhodli nominovat dvoučlenný tým (Tomáš Träxler, Simon Burský) složený ze žáků 4.I. Po úvodním zahájení se všem představili zástupci šesti firem, kteří byli partneři akce, a přiblížili soutěžícím témata webových prací. Následně se k jednotlivým firmám rozdělily jednotlivé týmy, dostaly konkrétnější zadání a vrhly se do práce. Náš tým si zvolil aplikaci PhoneBook pro správu kontaktů. Čas na vypracování projektu byl pro SŠ stanoven na 5 hodin, pro VŠ na 8 hodin. Kluci pracovali, až se jim kouřilo od klávesnic, a ve 14:00 odevzdali svůj projekt ke kontrole a vyrazili na zasloužený oběd. Po obědě jsme čekali na vyhlášení výsledků a věřili v co nejlepší výsledek. Nakonec hlavní organizátor určuje pořadí. Třetí místo dvoučlenný tým, druhé tříčlenný tým a první místo opět dvoučlenný tým, který je náš tým - Tomáš a Simon!! Kluci obdrželi kromě odměn ještě i slova uznání a chvály od zástupců hodnotících firem za dobře a kvalitně odvedenou práci a zanechali na akci velice dobrý dojem.

Jaromír Háka

    

  

oracle
Jsme zapojeni do certifikovaného výukového programu společnosti Oracle.
cisco
Jsme zapojeni do certifikovaného výukového programu společnosti Cisco
pratele-rorysu
Škola je zapojena do mezinárodního projektu pro záchranu rorýse obecného.
cambridge
Oficiální testovací centrum
diplom
Ocenění školy za úspěchy v předmětových soutěžích
skola_pameti_naroda
Škola paměti národa
diplom
Na škole probíhá realizace projektu
Šablony pro kantory
diplom
Na škole probíhá realizace projektu
Modernizace odborných učeben
KDE SE UPLATŇUJÍ NAŠI ABSOLVENTI
benes&michl
inventi
mubea
olbrich
hydac
valeo