Vaše zařízení není podporováno!

Velikonoční pozdrav pro děti…možná to mnohé v dnešní době překvapí. S touto myšlenkou nás oslovil Tomáš Bursa, onkologický pacient FN Plzeň, zakladatel nadačního fondu Dobří lidé Česka a autor projektů na pomoc nemocným dětem a jejich rodičům.

Smyslem tohoto projektu je dát dětem ze škol příležitost ztvárnit malovaný pozdrav s jarním či velikonočním motivem pro nemocné děti, které jsou o svátcích hospitalizovány v nemocnicích po celé ČR.

Každý pohled je navíc očíslován a na stránkách nadace pod názvem projektu DĚTSKÝ VELIKONOČNÍ POZDRAV se mohou děti kontaktovat a poslat zpětný vzkaz.

Do projektu se zapojilo celkem 350 dětí z prvního stupně základních škol a nižšího gymnázia Plzeňska a Rokycanska: ZŠ Martina Luthera Plzeň, 1. ZŠ Plzeň, Gymnázium a SOŠ Rokycany a ZŠ Jižní předměstí Rokycany. Veselé obrázky u nás vznikaly pod rukama malířů primy a sekundy.

Autor projektu z vybraných pohlednic uspořádá dne 15. 4. 2019 před Velikonocemi výstavy ve dvou plzeňských nemocnicích: FN Plzeň, Onkologická a radioterapeutická klinika Lochotín a Nemocnice Privamed a příští rok se můžeme těšit na originální velikonoční pohlednice.

https://dobrilideceska.cz/detsky-velikonocni-pozdrav/

Jana Audesová

    

    

    

oracle
Jsme zapojeni do certifikovaného výukového programu společnosti Oracle.
cisco
Jsme zapojeni do certifikovaného výukového programu společnosti Cisco
pratele-rorysu
Škola je zapojena do mezinárodního projektu pro záchranu rorýse obecného.
cambridge
Oficiální testovací centrum
diplom
Ocenění školy za úspěchy v předmětových soutěžích
skola_pameti_naroda
Škola paměti národa
diplom
Na škole probíhá realizace projektu
Šablony pro kantory
diplom
Na škole probíhá realizace projektu
Modernizace odborných učeben
KDE SE UPLATŇUJÍ NAŠI ABSOLVENTI
benes&michl
inventi
mubea
olbrich
hydac
valeo