Vaše zařízení není podporováno!

Již počtvrté se naše škola zapojila do mezinárodní soutěže v anglickém jazyce Best in English. Oproti loňskému roku došlo k nárůstu počtu účastníků o necelé 4000 studentů a do posledního ročníku soutěže se přihlásilo 21 110 studentů z 892 škol a 30 různých zemí světa. Soutěž každým rokem získává na popularitě a prestiži a zároveň poskytuje studentům jednoduché srovnání znalostí anglického jazyka s vrstevníky z mnoha zemí. Jazyková úroveň soutěže odpovídá stupni B2 až C1, tedy o jeden, respektive o dva stupně výše než je státní maturitní zkouška. Celá soutěž samozřejmě  probíhá elektronicky. Detaily celé soutěže, kompletní zadání a celkové výsledky lze nalézt na www.bestinenglish.org.

Naše škola se umístila na 3. místě v kraji,  na 42. místě v rámci České republiky a na 118. (z 892) místě v rámci všech zúčastněných škol. Náš nejlepší student, Adam Drechsler, skončil na 21. místě v České republice a na 105. z celkového počtu 21 110 studentů. Vítězství letos patří estonské škole Tartu Jaan Poska Gümnaasium.

Jan Zítek

oracle
Jsme zapojeni do certifikovaného výukového programu společnosti Oracle.
cisco
Jsme zapojeni do certifikovaného výukového programu společnosti Cisco
pratele-rorysu
Škola je zapojena do mezinárodního projektu pro záchranu rorýse obecného.
cambridge
Oficiální testovací centrum
diplom
Ocenění školy za úspěchy v předmětových soutěžích
diplom
Na škole probíhá realizace projektu
Šablony pro kantory
diplom
Na škole probíhá realizace projektu
Modernizace odborných učeben
KDE SE UPLATŇUJÍ NAŠI ABSOLVENTI
benes&michl
inventi
mubea
olbrich
hydac
valeo